Ako to celé funguje?

Nákup v e-shope

Pri nákupe vo Vašom obľúbenom e-shope, či obchode sa dostanete k možnostiam platby. Jednou z nich je financovanie cez platformu Buyora. V prípade, že si ju vyberiete, budete presmerovaný na našu online aplikáciu.

Overenie identity

Zatiaľ ste našu platformu nevyužili a nie ste našim klientom? Nevadí. Pri registrácii prechádza každý náš klient procesom, kedy overíme Vašu totožnosť a kontakt. Aby bolo toto overenie úspešné, potrebujeme, aby ste nám odfotili svoj občiansky preukaz (pomocou webkamery alebo fotoaparátu v smartfóne). V rámci platformy ho overíme a potvrdíme, že sa skutočne jedná o Vás. Ak už ste zaregistrovaný, bude Vám stačiť jednoduché prihlásenie pomocou mena a hesla.

Odoslanie údajov finančným inštitúciám

Po tom, ako nám poskytnete všetky potrebné údaje, zašleme ich partnerským finančným inštitúciám, ktoré posúdia Vašu bonitu a rozhodnú sa, či a za akých podmienok by vedeli financovať Váš nákup. Všetci naši partneri majú bankovú licenciu a je preto vylúčené, aby prišlo k úniku osobných informácií, či k možnému podvodu. Následne finančné inštitúcie zašlú pre Vás ponuky financovania.

Možnosť výberu najlepšej z dostupných ponúk

Na základe nezávislej aukcie máte prístup k najlepšej ponuke. Kritériá, na ktoré sa prihliada, sú výška mesačnej splátky, výška úrokovej miery a celková ročná percentuálna miera nákladov. Vy máte možnosť výberu tej najlepšej z dostupných ponúk.

Online podpis zmluvy

Po výbere najvhodnejšej ponuky ostáva už len jediné. Podpísať zmluvu s finančnou inštitúciou. Všetko zabezpečujeme online spoločne s digitálnym podpisom zákazníka. Podpísaná zmluva príde zákazníkovi na mail a už stačí len čakať na doručenie či prevzatie nakúpeného tovaru.

Chcete vedieť viac ?

Pridajte sa